SPECIALIZOVANÁ STAVEBNÍ ČINNOST

Specializované stavební činnosti zahrnují veškeré další návazné práce, které stavby či rekonstrukce vyžadují. 

Klientům nabízíme plný servis po celou dobu stavby.

HROMOSVODY

Hromosvody chrání domy, sklady a jiné budovy před následky nebezpečného úderu blesku. Pomáhají zabránit požáru, zničení střech, poškození elektrospotřebičů i vážnému ohrožení osob, které se v objektu vyskytují.

Provádíme montáže nových hromosvodůrekonstrukce stávajících hromosvodů, jejich drobné opravy a revize.

SOLÁRNÍ PANELY

Fotovoltaická elektrárna pracuje na principu přímé přeměny slunečního záření na elektřinu využitím fotoelektrického jevu. Sluneční záření dopadající na fotovoltaický článek (skládající se z diod) uvolňuje elektrony, které pak v elektrickém obvodu tvoří stejnosměrný elektrický proud, který je měničem přeměněn na střídavý elektrický proud.

Panely na ohřev vody – Systém na ohřev TUV pracuje na principu přenosu tepelné energie získané ze slunce. 

TEPELNÁ ČERPADLA

Tepelná čerpadla se staly oblíbeným zdrojem tepla nejen u energeticky úsporných staveb, neboť je s nimi možné nahradit stávající topnou soustavu v objektu. Instalací tepelného čerpadla se výrazně sníží spotřeba elektrické energie na vytápění objektu.

ostatní

Nabízíme dodávku a montáž konstrukcí prostupující  střešním pláštěm, které jsou potřebné k dokončení a funkčnosti dané nemovitosti ( např. pochozí lávky, stožáry, držáky vduchotechnik a klimatizací a další)