POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Přemýšlíte nad tím, že by si vaše nemovitost zasloužila novou střechu a nevíte, kde začít? Potřebujete informace o dostupných materiálech a nových trendech v oblasti zastřešení budov, které mohou být vaší vhodnou variantou?

Pak jsme tady pro vás.

Máme zkušenosti a odborné znalosti pro poskytování kvalitních služeb a snažíme se budovat dlouhodobý vztah s našimi zákazníky. 

Navrhneme pro vás střechu na míru podle vašich konkrétních potřeb. 

Specializujeme se na střechy rezidenční i komerční, šikmé, s nízkým sklonem, ploché střešní systémy, energeticky efektivní s nulovou údržbou a umíme navrhnout i realizovat řešení zelených střech. 

Zastřešení domů a obytných budov

Chcete pro svůj domov jen to nejlepší?

S více jak patnáctiletými zkušenostmi z oboru střešních služeb, s instalací pouze těch nejlepších střešních produktů na trhu, dokážeme plnit očekávání našich zákazníků.

Pro klienty dodáme jak kompletní nové zastřešení, tak i  opravu nebo výměnu střechy – odstranění stávajících střešních krytin, instalaci nových střešních materiálů, instalaci střešních oken, solárních systémů, odvodnění, úpravy komínů a dalších. Máme zkušenosti s celou řadou různorodých materiálů, jako je dřevo, kov, pálené tašky, asfaltové pásy, folie z termoplastů, beton, a další. Poradíme si se střechou jakéhokoliv tvaru a velikosti.

 

Zastřešení komerčních budov

Kvalitní řešení, férové ceny a rychlá reakce na vaše potřeby

Komerční nemovitosti nabízí celou škálu střešních materiálů, jako je beton, modifikovaný asfalt, sanační nátěry, jednovrstvá, stříkaná polyuretanová pěna a další. Instalace komerční střechy je náročná na práci, čas a někdy vyžaduje složité stavební postupy. Součinnost různých stavebních prací může prodloužit délku zhotovení díla. 

Máme zkušenosti se všemi typy komerčních střešních projektů, včetně vládních a kancelářských budov, skladových a výrobních hal, maloobchodů, restaurací a dalších.

Spolupracujeme se stavebními firmami, společnostmi pro správu nemovitostí i s projektanty. 

Střecha je jednou z nejdůležitějších faktorů každého domu.

Chrání to, co je pod ní a brání vstupu škodlivé vody.

Výběr střešního materiálu pro novou střechu bude záviset na několika faktorech – nákladech na pořízení, vzhledu celého objektu, přednostech dostupných materiálů a požadované životnosti.

colorful-roof-700x600
IMG_0667

plechové střechy

Kovové střechy jsou skvělou volbou pro komerční i bytové stavby. Ačkoli jsou jedním z nejdražších střešních řešení, kovové střechy nabízejí řadu výhod. Tento typ střechy je nejen atraktivní, ale také odolný vůči ohni, hmyzu, plísním a hnilobě. 

Pro potřeby dnešních střešních krytin se používá mnoho druhů kovů, včetně pozinku, hliníku, mědi, titanzinku, rheinzinku. Kovové střechy nabízí výběr mezi maloformátem, velkoformátem jako imitace střešních tašek a dále falcovaných krytin, včetně jejích imitací (např. systém KLIK).

Cena bude podstatně záviset na zvoleném materiálu, ale bez ohledu na to, jakou možnost zvolíte, kovové střechy mají dlouhou životnost s impozantní délkou života 50+ let.

taškové střechy

Rozlišujeme betonové a pálené tašky, rozdíl je v použitém materiálu, délce životnosti a ceně.

Betonové tašky bývají těžší, což může být vliv na střešní konstrukci.

Pálená taška je považována za jeden z nejlepších střešních materiálů z důvodu vysoké odolnosti. 

Pálená střešní krytina se nemůže vznítit,  je odolnější vůči povětrnostním vlivům, což z ní činí vhodnou alternativu pro téměř kohokoli. 

Tyto střechy mají take dlouhou životnost – více než 50 let.

palena
taska
plocha2
plocha

Ploché střechy

Pro ploché střechy a střechy s minimálním sklonem se nejčastěji používají asfaltové modifikované pásy, měkčené PVC, případně TPO/FPO – flexibilní polyolefíny, okrajově EVA (Ethylenvinylacetát) a další.

Populární v komerčních a průmyslových budovách. Ploché střechy se také v poslední době staly oblíbenými v moderním stylu domů, které se dají doplnit vegetací.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Práce s kvalitními materiály, jejich pečlivá instalace a naslouchání vašim potřebám nám umožňuje nabídnout 100% záruku spokojenosti zákazníků.